Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Projekt manager

  • HAJDU Autotechnika Ipari Zrt.
  • Téglás, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 12 napja lejárt

HAJDU Autotechnika Ipari Zrt.
Fémmegmunkálással előállított alkatrészgyártással,
valamint szerszámok tervezési, gyártási és karbantartási tevékenységével
foglalkozó autóipari vállalat

munkakörének betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Projekt terv összeállítása, projekt indítása, koordinálása.
  • Projektmegbeszélések szervezése, levezetése, dokumentálása.
  • A projekt folyamán felmerülő problémák megoldásának támogatása.
  • Projektzárók készítése, összehívása, levezetése.
  • A projektek visszaellenőrzése, lessons learned dokumentálás.
  • Egyeztetés a munkatársakkal, kapcsolat tartás a vevővel.
  • Projekthez tartozó idő, költség, minőség elvárt szinten történő tartása, valamint a projekt sikerének biztosítása a projektcsoport közreműködésével.
  • Munkával járó egyéb adminisztrációs feladatok ellátása, dokumentáció összeállítása.
  • Projekt menedzsment csoportvezető helyettesítése.

Személyi és szakmai elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség.
  • Autóipari értékesítés területén és legalább 3 év autóipari projektvezetésben szerzett tapasztalat továbbá APQP folyamat ismeret.
  • Lemezmegmunkálás területén végzett szakmai tapasztalat előnyt jelent.
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Outlook, Excel, Word. MS projekt).
  • Meggyőző és határozott kommunikáció és prezentációs készség.
  • Teljesítményorientált személyiség.
  • Jó szervező, tervező és elemző képesség.
  • Képesség az önálló feladatvégzésre egy csapat tagjaként.
  • Képesség az elvárt feladatok delegálására és számonkérésére. Pozitív, gyors, nyitott, rugalmas, problémamegoldó gondolkodás.
  • Gépjárművezetői „B” kategóriás jogosítvány.

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Nagy hagyományú magyar cégnél stabil munkahely.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások.

Fényképes szakmai önéletrajzát magyar és angol és/vagy német nyelven elektronikusan vagy az alábbi címre várjuk:
4243 Téglás, 135/32 hrsz.

Helyek Téglás
Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Szervező
Értékesítés / Kereskedelem > Kereskedelmi projektmenedzser
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.01.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre