Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Projekt Manager

Trenkwalder Kft
Régió: Székesfehérvár

Hozzáadva: 2019.05.25.
Jelentkezési határidő: 2019.10.26.

Székesfehérvári gyártócégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Egyedi gyártóeszközök megrendelése, tervezése, nyomon követése, felügyelete
Projektek tervezése, ütemezése
Időtervek, kalkulációk készítése
Együttműködés a társosztályokkal, csapattal
Mérnökök koordinálása

Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépész-, villamosmérnök)
Minimum 2 éves projekt manager tapasztalat
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Határozottság, csapatszellem
Kreatív, innovatív gondolkodás

Családias munkakörnyezet
Változatos feladatok
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú munkalehetőség

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak. Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100 Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100 Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Helyek Székesfehérvár
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.10.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre