Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Projekt logisztikus - Veszprém

Man at Work Kft.
Régió: Veszprém, Veszprém

Hozzáadva: 2019.04.24.
Jelentkezési határidő: 2019.05.02.

Feladatok:

  • Új ellátási lánc tevékenységének bevezetése, végrehajtása, változások végrehajtása ügyfelek és vevők között
  • Logisztikai protokoll kezdeményezése és érvényesítése
  • Supply Chain belső áramlásának meghatározása és minősítése
  • A PTM által felügyelt termékekkel kapcsolatos összes ellátási lánc tevékenységének végrehajtása, beleértve a belső és külső szállítást, csomagolást, raktározást
  • P1/P0 szállítmányokkal kapcsolatos közlekedés megvalósítása
  • Alkatrészszállítmányok meghatározása és késztermék gyártásának előkészítése a gyártás előtt

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági, logisztika vagy műszaki menedzser szakokon)
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • 1-2 év tapasztalat Supply Chain területen
  • Felhasználói szintű Excel ismeret
  • Megbízhatóság, lelkiismeretesség

A munkáltató ajánlata:

  • Nemzetközi vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatási csomag

A munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre