www.cvonline.hu

Projekt logisztikus (Referenciaszám: NB-935)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.12.20.
Jelentkezési határidő: 2015.06.10.
Hirdetés azonosító: 804298

Elvárások:

  • Gazdasági vagy logisztikai végzettség
  • Min. 3-5 év autóipari tapasztalat
  • Elektronikai termékgyártásban (SMT terület) szerzett szakmai tapasztalat, alkatrészismeret
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előny:

  • Új termék bevezetési projektek logisztikai támogatásában szerzett gyakorlat
  • Német vagy francia nyelvtudás

Feladatok:

  • Különböző projekt szakaszokban az anyag utánpótlás, termeléstervezés, szállítások szervezése
  • P1 projekt fázisban a gyártáshoz szükséges alkatrészek biztosítása, csekklistás vezetése
  • Közvetlen kommunikáció a beszállítókkal és a vevőkkel
  • A belső anyag áramlás folyamatos kialakítása és koordinálása
  • Anyagdokumentációja, logisztikai protokolloknak megfelelően

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari cég számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-935-ös referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Németh Brigittánál a 20-911-5756-os mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő