Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

PROJEKT KONTROLLER (Autóipar)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2018.12.24.
Hirdetés azonosító: 2294275

Megbízónk nemzetközileg ismert vállalat az autóipari üzletágban, világszerte 68 ezer munkavállalót foglalkoztat. Veszprém megyei gyárában csúcsminőségű termékeket gyárt élen járó technológia alkalmazásával. A munkatársak képzése és bevonása a cégcsoport fejlődésében fontos szerepet kap. Megbízónk Veszprém megyei dinamikusan növekvő gyáregységébe keres tapasztalt munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Projektek teljes körű pénzügyi felügyelete
  • Részvétel a tervezésben (előrejelzések, éves költségtervezés, középtávú tervezés)
  • Kapcsolattartás helyi és külföldi projekt-csapattagokkal
  • Rendszeres és ad hoc jellegű riportok készítése

Elvárások

  • Főiskolai/egyetemi diploma (közgazdász, pénzügy)
  • Kontrolling területen szerzett min. 1-2 éves tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office ismeret, magabiztos Excel ismeretek
  • Analitikus szemléletmód
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • SAP-ban szerzett tapasztalat
  • Projekt kontrollingban szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Kiemelkedő fizetés + bónusz + béren kívüli juttatások + bejárási támogatás + 13. havi fizetés + iskolakezdési támogatás + cafeteria
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség egy stabil munkahelyen biztos nemzetközi háttérrel
  • Kulturált munkakörülmények

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PROJEKT KONTROLLER (Autóipar), Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Koronghy Erika
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Iratkozzon fel állásértesítőre