Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beruházási Projekt Igazgató

Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.01.13.
Jelentkezési határidő: 2019.01.23.

A BMW beruházás kapcsán keresünk

Beruházási Projekt igazgató

pozícióba senior, komplex projektszemlélettel rendelkező vezetőt

Feladatok

·         A BMW beruházás debreceni oldalának operatív vezetése

·         Projekt management szervezet (PMO) kialakítása és Projekt Managerek vezetése

·         A fejlesztendő infrastrukturális beruházások operatív koordinációja

·         Hosszútávú PMO struktúra (szakmai kompetencia, folyamatok, infrastrukturális feltételek) kialakítása

·         Műszaki projekt menedzsment tevékenységek vezetése

·         Kapcsolattartás a Debrecen városháza minden hivatali egységével; a BMW-vel; külső mérnöki és kivitelezői cégekkel

Elvárások

·      Tárgyaló képes angol nyelvtudás (szóban és írásban)

·      Építőmérnök vagy építészmérnök vagy gépészmérnök diploma

·      Zöldmezős ipari beruházások terén szerzett tapasztalat

·      Legalább 10 év projektmenedzseri tapasztalat

·      Komplex projekt és stratégiai szemlélet

·      Jó meggyőző és kommunikációs képesség

·      Üzleti/állami környezetnek megfelelő professzionális fellépés (pl.: BMW, városvezetés felé)

·      Állami beruházások területén (közbeszerzés) szerzett tapasztalat előny

Juttatások

·         Szakmai kihívást jelentő feladatok az egyik legnagyobb hazai zöldmezős ipari beruházás kapcsán

·         Kiemelkedő bérezés

·         Béren kívüli egyéb juttatások

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését küldje el önéletrajzát a stj1300660@starjobs.hrszoftver.hu email címre.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre