Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Projekt gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XII. kerület

Hozzáadva: 2019.11.28.
Jelentkezési határidő: 2019.12.09.

A Thales 1991 óta van jelen Magyarországon, és látja el megoldásokkal, valamint szolgáltatásokkal a közlekedési, légi- és űripari, biztonsági és védelmi eszközök piacait. 60 magasan kvalifikált munkatársa révén a Thales az ügyfelek igényeihez illeszkedő rendszereket és szolgáltatásokat képes nyújtani. Az elmúlt évtizedek alatt felhalmozott szakértelme és magasan képzett alkalmazottai révén a Thales a korszerű vasúti irányítóberendezések és vonatbefolyásoló technológia vezető beszállítójaként tudta pozícionálni magát.

Feladatok:

  • Dokumentum kezelés
  • Számlák rendezése
  • Számlák nyomonkövetése
  • Jegyzőkönyvek értelmezése
  • Excel táblázatok kezelése
  • Egyéb ad-hoc jellegű feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőoktatási tanulmányok
  • Windows rendszerekben való jártasság  (Word, Excel)

Munkaidő

  • Heti nagyjából 16 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1800Ft/óra
  • Időbeosztásodhoz rugalmasan igazítható diákmunka
  • Modern munka környezet
  • Tömegközlekedéssel jól megközelíthető munkahely

Előnyt jelent:

  • Tízujjas gépelés

Kérünk, töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címen.

Helyek XII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.11.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre