www.cvonline.hu

Projekt előkészítő

  • A hirdetés 94 napja lejárt

Projekt előkészítő kollégát keresünk.

Magasépítéssel foglalkozó cég keres gyakorlott asszisztensi/műszaki előkészítési feladatok ellátására munkatársat.

Főbb feladatok

  • részvétel ajánlatkérések, költségvetések, költségbecslések, ütemtervek elkészítésében
  • projektekkel kapcsolatos ügyintézési, dokumentálási feladatok
  • kapcsolattartás megrendelőkkel, beszállítókkal
  • nyilvántartások, kimutatások készítése, kezelése, információk feldolgozása
  • beszerzések
  • adminisztrációs feladatok
  • ad hoc ügyintézések

Elvárások:

  • rugalmasság
  • precizitás
  • proaktivitás
  • MS Office magasszintű ismerete

Munkavégzés helye: Budapest, Örs vezér térhez közel

Jelentkezés bérigény megjelölésével a lenti e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrátor, Szervező, Ügyintéző
Építés / Ingatlan > Építési asszisztens
Mérnök / Műszaki > Műszaki asszisztens
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű