Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

PROJEKT BESZERZŐ (14-9167)

HumanField Kft.
Régió: Borsod-Abaúj-Zemplén

Hozzáadva: 2019.01.25.
Jelentkezési határidő: 2019.02.15.

Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

PROJEKT BESZERZŐ
(14-9167)

pozícióba.

Feladatok:

  • Új termékek bevezetésének koordinációja,
  • A beszállítókkal való teljes körű kapcsolattartás,
  • Ártárgyalásokon való aktív részvétel,
  • Költségcsökkentő ötletek kiértékelése, kivitelezése,
  • A beszerzett termékek figyelemmel kísérése,
  • Projektcélok követésében és megvalósításában való aktív részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú (gazdasági vagy műszaki) végzettség,
  • Termelési területen szerzett néhány éves beszerzési tapasztalat,
  • Autóiparban szerzett tapasztalat előny,
  • Aktív, jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet.
  • Biztos háttér,
  • Versenyképes fizetés.

A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével
és a „14-9167”-es referenciaszám feltüntetésével

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai menedzser, Szállítási menedzser
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerző
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági szakember
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.01.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre