Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Projekt asszisztens

Viapan „Dologidő” Kft.
Régió: XIII. kerület, Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.11.14.
Jelentkezési határidő: 2019.12.05.

Energetikai szolgáltatások területen meghatározó multinacionális partnerünk számára keresünk

projekt asszisztens

kollégát a XIII. kerületbe

Milyen feladatai lesznek?

  • A kijelölt feladatok nyomon követése, megbeszéléseken való részvétel, azok dokumentálása (jkv készítés, kiküldés)
  • Részvétel a projektvezető által kijelölt rendszeres és ad hoc projekt feladatokban
  • Üzleti oldali beszállítói szerződések adminisztratív kezelése
  • Projekthez tartozó költségtételek, megrendelések papír alapú és SAP adminisztrációja
  • Kis-értékű irodai beszerzések kezelése
  • Tárgyaló és szállás foglalás, étel- ital rendelés, projekt rendezvények szervezése
  • Projekt dokumentumokhoz tartozó fedlapozás, aláíratások, levelezés lebonyolítása

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Angol társalgási szintű nyelvtudás
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent:

  • Projekt munkában való részvétel, projekt managment ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafetéria
  • Kiemelkedő munkakörnyezet
Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Menedzser asszisztens, Szervező, Ügyintéző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre