Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Projekt Asszisztens

  • RecruIT Kft.
  • X. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 9 napja lejárt

Ügyfelünk IT biztonsági területen tevekenykedik, európa egyik első minősített hitelesítés szolgáltatójként. Megoldásaik – mint például az e-számlázás, biometrikus aláírás, elektronikus dokumentumkezelés – az egész világon elfogadottak. Közel 20 éves szakmai tapasztalattal, tanúsító szervezetek által és hatóságilag egyaránt ellenőrzött technológiai háttérrel rendelkeznek.

Pozíció azonosító: B102PA
Munkavégzés helye: Budapest - X. kerület

Feladatok

  • Adminisztratív feladatok ellátása, projektek teljes körű támogatása (megbeszélések szervezése, emlékeztetők készítése, online naptár kezelése, adatminőség ellenőrzése, státuszriportok elkészülésének támogatása, jegyzőkönyvek előkészítése)
  • Projektdokumentáció rendszeres ellenőrzése, követése
  • A projektekre szánt erőforrások nyilvántartása, ezek dokumentálása, pontos adminisztrációja
  • Tervek, kimutatások, prezentációk készítése
  • Az IT igazgató mellett személyi asszisztensi feladatok ellátása (feladatok priorizálásának támogatása, naptár használata, határidők, időpontok nyomonkövetéséhez; a levelezési folyamatok managelése)
  • Cégen belüli ügyek, folyamatok hatékony, gyors, proaktív támogatása

Elvárások

  • Legalább 2-3 éves irodai, adminisztrátori vagy project asszisztens/koordinátori tapasztalat
  • Jártasság prezentációk szerkesztésében
  • Készség szintű együttműködés a project adminisztrációban, koordinációban
  • MS Office (Excel, Word, Power Point, Outlook) erős felhasználói szintű ismerete
  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás, szóban és írásban
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Saját munka kiváló szervezése, proaktivitás
  • Prioritások logikus felállítása
  • Barátságos, érdeklődő, személyiség, segítő attitűd
  • Asszertív kommunikáció
  • Kiváló szervezőkészség

Előny

  • Korábban informatikai területtel foglalkozó cégnél, hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat

Amit kínál a cég:

  • Biztos lábakon álló, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvételt
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatokat
  • Versenyképes jövedelemet
  • Modern, igényes irodai környezetet, amely könnyen megközelíthető tömegközlekedési eszközökkel is
  • Ingyenes, őrzött parkolót, kerékpár tárolót
  • Sportolási lehetőségeket (billiárd, csocsó, tegball, kosárlabda)

Helyek X. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Menedzser asszisztens, Titkárnő, Ügyintéző
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.03.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre