Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Projekt adminisztrátor

  • IKO Műsorgyártó Magyarország Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 51 napja lejárt

Az IKO Műsorgyártó Magyarország Kft.

budapesti székhelyére

munkatársat keres.

Főbb feladatok a produkciókkal kapcsolatban:

  • szerződések, számviteli bizonylatok (számlák, teljesítésigazolások, megrendelések stb.) pénzügyi/adójogi ellenőrzése a vonatkozó szerződések, teljesítésigazolások szerint, és az ahhoz tartozó dokumentációk vállalatirányítási rendszerben történő kezelése, adatok gyűjtése és rendszerbe foglalása,
  • elszámolásokhoz és riportokhoz adatok szolgáltatása,
  • az osztály munkáját segítő egyéb adminisztratív teendők ellátása,
  • kapcsolattartás a partnerekkel és a társosztályokkal.

Téged keresünk, ha:

  • megbízható vagy,
  • jó kommunikációs készséggel rendelkezel,
  • nagyfokú precizitással tudod végezni a feladataidat,
  • magabiztosan használod az MS Office programokat, (főként: Excel, Word, Outlook),
  • képes vagy az önálló munkavégzésre.

Előny, ha:

  • van 1-2 éves tapasztalatod pénzügyi munkakörben,
  • rendelkezel számviteli és adózási ismeretekkel,
  • azonnal tudsz kezdeni.

Amit kínálunk:

  • támogató és dinamikus légkör,
  • változatos feladatok,
  • jó hangulatú és összetartó csapat,
  • kiváló munkaeszközök,
  • versenyképes bérezés, valamint béren kívüli juttatások.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, s megfelelsz a fenti elvárásoknak, küldd el fényképpel ellátott szakmai önéletrajzodat bruttó bérigény megjelöléssel.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre