Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Project Manager

  • RecruIT Kft.
  • Budapest, Pest, II. kerület
  • A hirdetés 98 napja lejárt

We are looking for a

on behalf of our client providing application and product solution for the energy sector. The new colleague will be part of an R&D team, in a newly established development centre.

Pozíció azonosító: B79PM

Szükséges nyelvtudás: Angol, Angol - tárgyalási

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok

  • Projekttervezés és nyomkövetés: határidők, erőforrások, költségvetés
  • Szállítások megszervezése, teljesítmény nyomkövetés és rendszeres riportolás a projekt állapotáról
  • Kockázatok és kérések kezelése, ellenőrzése a projekt környezetében
  • Technikai tanácsadás nyújtás az ügyfél részére, úgy az üzleti oldal, mint az IT szervezet részére
  • Prioritáskezelés az üzleti célok elérése érdekében
  • Szoftverek bevezetésével kapcsolatos oktatások lebonyolítása
  • A már meglévő és az új fejlesztések dokumentálása
  • Kapcsolattartás és szervezői, koordinációs tevékenység a megrendelőkkel és a fejlesztői csapattal, prezentációk, bemutatók ill. oktatások tartása
  • Ügyféligények pontos megértése
  • Részvétel üzleti találkozókon (ügyfél, alvállalkozók, beszállítók, stb.)

Elvárások

  • Felsőfokú releváns végzettség
  • 5-10 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat projekt tervezési és nyomkövető eszközök használatában
  • A projekt menedzsment módszertanok ismerete
  • Projektmenedzsment képesítés (PMP)
  • Tapasztalat IT projektek megvalósításában
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Magabiztos angol nyelvismeret

Előny

  • Nemzetközi projektben szerzett tapasztalat
  • IT tanácsadásban szerzett tapasztalat
  • Folyamat- és rendszerszervezői gyakorlat
  • MSc. diploma

Helyek Budapest
Pest
II. kerület
Kategória IT / Informatika > It-vezeto, Programozó, Rendszerfejlesztő
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser, Fejlesztési szakember
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre