Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Project manager

Régió: Fót, Pest, Budapest, Külföld

Hozzáadva: 2019.05.19.
Jelentkezési határidő: 2019.06.07.

Project manager állás

Lételemed a pörgés és szereted a változatos feladatokat?
Szereted látni, hogy a munkádnak van eredménye?
Szeretsz csapatban dolgozni és érdekel a kiállítások, rendezvények világa?

Ha a válasz igen, jelentkezz hozzánk Project managernek!

Kiállítási és rendezvénystandokat kivitelező cégünk keresi legújabb tagját bővülő ügyfélkörünk megrendeléseinek kezelésére.

Főbb feladatok:

  • Árajánlatok készítése,
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • Standelemek gyártásának és a szükséges eszközök beszerzésének felügyelete,
  • Standépítéssel kapcsolatos ügyintézés,
  • Alkalmanként ab standok helyszíni összeállításának felügyelete és helyszíni ügyfélkezelés (főként külföldön)

Amit elvárunk:

  • Jó szervezőkészség,
  • Alapos, részletekre odafigyelő munkavégzés,
  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban

Előnyt jelent:

  • További nyelvismeret (főleg német nyelvtudás),
  • Gazdasági vagy műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség, tapasztalat

Amit ezekért cserébe kínálunk:

  • Változatos feladatok,
  • Fejlődési, tanulási lehetőség,
  • Rendszeres külföldi munka,
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

Fót, esetenként külföld

Helyek Fót
Pest
Budapest
Külföld
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Menedzser asszisztens, Szervező, Ügyintéző
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Rendezvényszervező
Külföldi munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre