www.cvonline.hu

Project Manager

Régió: Pest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.02.06.
Jelentkezési határidő: 2018.02.21.
Hirdetés azonosító: 1183170

Ipari ingatlanok fejlesztésével foglalkozó nemzetközi partnerünk számára keresünk Project Manager-t Pest megyei munkavégzéssel. A vállalat szakmai fejlődési lehetőséget, nemzetközi karrierlehetőséget és kiemelkedő juttatási csomagot kínál a leendő Project Manager számára.

Az új munkatárs feladatai lesznek:

- magasépítési projektek kivitelezésének irányítása
- költségszámítások és ütemtervek elkészítése
- ütemterv szerinti haladás biztosítása
- engedélyeztetés, hatósági kapcsolattartás
- projekt költségvetésének felülvizsgálata
- építésvezetők felügyelete
- alvállalkozók versenyeztetése
- kapcsolattartás a tervezőkkel és a partnerekkel
- külső mérnöki szakemberi gárda koordinálása

Elvárások a Project Manager felé:

- felsőfokú műszaki végzettség
- magabiztos angol nyelvtudás
- felelős műszaki vezetői jogosultság (FMV)
- legalább 3 éves szakmai tapasztalat a magasépítésben (ipari létesítmények építése során szerzett tapasztalat előnyt jelent)
- Kiváló csoportvezetői és kommunikációs készség, megoldásfókusz

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el jelentkezését a hays.hu weboldalon.