Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Project Manager (INTS/22/25)

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.
Régió: Tiszaújváros, Borsod-Abaúj-Zemplén

Hozzáadva: 2020.01.06.
Jelentkezési határidő: 2020.02.04.

Leendő

PROJECT MANAGER

munkatársunk

 megkönnyíti és vezeti a stratégiai kezdeményezéseket a vevő vagy felhasználó számára, irányítja a különféle projektcsapatok munkáját, ápolja az ügyfélkapcsolatokat,teljes elköteleződést mutat a projektmenedzsment és teljesítménykövetelmények iránt.

Feladatok:

  • Felelős a projectek körüli tevékenységek biztosításáért
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, gyártókkal, érdekelt felekkel és projekt szponzorokkal - figyelembe venni kéréseiket, elvárásaikat, problémáikat
  • Csoport (ok) létrehozása a projekt céljai és az ügyfelek elégedettségének eléréséhez – motiválja és iránymutatást nyújt a projectcsoportoknak a célok és vállalati kezdeményezések eléréséhez
  • A projektek ütemezése a projektmenedzserekkel és projektkoordinátorokkal együttműködve
  • Felelős a projekt teljes sikeréért - ideértve a költségeket, az ütemtervet, a minőséget és a hatókör irányítását, problémák megoldását
  • Jelentések elkészítse a projekt állapotáról, a kiadott kérdésekről és a megvalósított megoldásokról, valamint az eredmények kiértékeléséről
  • Vezetők informálása a fejlesztések folyamatáról
  • Költségcsökkentési javaslatok kidolgozása (feladatok módosítása, folyamatok és rendszerek teljes újratervezése)
  • Folyamatfejlesztések lebonyolítása a trendjelentési elemzések és mutatók alapján

Elvárások:

  • Egyetemi végzettség (Supply Chain Management vagy Mérnöki)
  • PMP certifikáció előny
  • Minimum 4 év supervisory / project management tapasztalat
  • Vagy hasonló oktatásban, trainingeken szerzett tapasztalat
  • Magasfokú angol nyelvtudás

Munkavégzés helye: Tiszaújváros

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Tiszaújváros
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser, Logisztikai szakértő
Értékesítés / Kereskedelem > Ellátási menedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2020.01.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre