Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Project Management Officer (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.09.26.
Hirdetés azonosító: 1875362

FELADAT
  • Az Enabling Business Partner Managerek támogatása a projektjeikben és a partnermenedzsment tevékenységeikben
  • Projekt riporting sablonok kidolgozása és fejlesztése, a projekt riporting teljesítések nyomonkövetése a projektmenedzsereknél, projekt státusz riportok konszolidációja az EBPM-ek számára
  • Az ügyféligény-státusz és incidens riportok konszolidációja és állapotjelentések előkészítése az EBPM-ek számára
  • Az EBPM-ek támogatása az ügyfelekkel történő rendszeres tárgyalások előkészítésében (dokumentáció, riportok)
  • Ütemterv és forecasting folyamat támogatása
  • A rendszeres EBPM tárgyalások adminisztrációja (előkészítés, jegyzőkönyv, nyitott tételek listájának karbantartása, stb.)
  • Az EBPM-ek kommunikációjának támogatása a TelIT GSO szervezeten belül
PROFIL
  • Legalább 2 éves PMO/projektmenedzsment támogató feladatkörben szerzett tapasztalat, ideális esetben IT területen
  • Német nyelvű munkakörnyezetben szerzett tapasztalat
  • Középszintű angol és német nyelvtudás
  • Telekommunikációs szektorban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Kiváló Powerpoint- és Excel-tudás
  • Tapasztalat projekt riporting módszerek és eszközök használatában
  • Jó kommunikációs készség a menedzsment szintjén is
  • Erkölcsi bizonyítvány

Kategória
IT / Informatika
Régió
Budapest
Iratkozzon fel állásértesítőre