Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Project koordinátor

Régió: Miskolc

Hozzáadva: 2018.11.20.
Jelentkezési határidő: 2018.12.10.

Company Description

Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte. Köszöntünk a Bosch világában.

A Robert Bosch Power Tool Kft. az elektromos szerszámgyártók világában a legnagyobb volumennel rendelkező telephely, amely a magas színvonalú produktivitásnak és technológiának a referenciájává vált. Célunk, hogy folyamatosan továbbfejlesszük termékeinket és ebben nagymértékben számítunk munkatársaink kiemelkedő teljesítményére. A miskolci gyár a Bosch Power Tool üzletágának legnagyobb európai kéziszerszám gyára, ahol jelenleg megközelítőleg 3500 munkatársat foglalkoztatunk. A termékstratégiánknak és a jövőbe mutató technológiáknak köszönhetően olyan új termékek kerültek a piacra, amelyek vállalatunkat az elektromos kéziszerszámok szegmensében piacvezetővé tették.

Job Description

  • A kivitelezés folyamatosságának, minőségének, a határidők betartásának ellenőrzése
  • Project monitorozási feladatok
  • Körülbelül 10 fős technikusi csapat koordinálása
  • Gépátvétel és üzembe helyezés koordinálása
  • Kapcsolattartás társosztályokkal és más külföldi gyárakkal

Qualifications

  • Gépészmérnöki végzettség (MsC)
  • Legalább 5 év tapasztalat gépészmérnöki területen
  • Legalább 2 év non-PDP projektekben szerzett tapasztalat
  • Jó szervezési készség
  • Határozott, korrekt és döntésképes személyiség
  • Angol nyelvtudás
  • SAP és erős MS Office ismeret
  • B Jogosítvány
  • Német nyelvtudás előny

Additional Information

Váltsd valóra! Jelentkezz e-mail címen, vagy a Jelentkezés gombra kattintva!

Helyek Miskolc
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.11.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre