Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Project Coordinator

  • Company_icon Randstad Hungary Kft.
  • Location_icon Budapest
  • A hirdetés 112 napja lejárt
Az általunk keresett Project Coordinatornak proaktív, autonóm módon kiemelkedő professzionalitással kell majd egy hazai médiatársaság felső vezetőinek támogatását, kiemelten fontos projektek koordinációját és e projektek hazai és külföldi stakeholderei közötti kapcsolattartást végreahajtania.
• Felső vezetők támogatása az üzleti projektcélok eléréséhez kapcsolódó szervezői és szakmai feladatokban
• A projektfeladatok lebonyolításának nyomon követése
• Projekt-meetingek szervezése, ehhez kapcsolódó feladatok nyomon követése, határidők tervezése
• Különböző területektől kapott információs anyagok összegyűjtése
• Üzleti prezentációk, javaslatok, dokumentációk elkészítése Power Point-ban és Excelben
• Együttműködés a folyamatok elemzésében és optimalizálásában
• Kapcsolattartás más szervezeti egységekkel, illetve a cég partnereivel
• A projektek dokumentációjának naprakészen tartása
• Felsővezetői hatáskörbe tartozó egyéb feladatok szakmai adminisztrációjának támogatása, ezekkel kapcsolatos kommunikációban való részvétel

Elvárás

• Üzleti szemlélet és gondolkodásmód
• Felsőfokú végzettség (pénzügyi, vagy közgazdász)
• Többéves (1-3 év) üzleti tanácsadó cégben szerzett vagy nemzetközi nagyvállalati hasonló munkakörben szerezett tapasztalat
• MS Office (főként PowerPoint, Excel, Outlook) alapos ismerete
• Erős, folyékony aktív angol nyelvtudás írásban és szóban (B2/C1)
• Terhelhetőség és csapatjátékosság
• Nagyfokú kezdeményezőkészség és önállóság
• Hazai és nemzetközi szintű projektek iránti érdeklődés
• Kiemelkedő kommunikációs készség
• Problémamegoldó készség
• Tanulékonyság
• Kitartó munkavégzés
• Céltudatosság

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi elemző
Aktiválás időpontja 2018.08.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre