www.cvonline.hu

Programozó

  • A hirdetés 672 napja lejárt

A Joint Magyarországot / MAZS Alapítványt 20 éve alapította a JDC (American Jewish Joint Distribution Committee). A családokért, a közösségért dolgozunk, fő célunk, hogy támogassuk a sokat szenvedett, Holokausztot túlélt, anyagiakban szűkölködő idős embereket. Emellett szociális, családsegítő, egészségmegőrző, oktatási programok révén támogatjuk a rászoruló zsidó családokat, és különböző programok szervezésével jelentősen hozzájárulunk a zsidó közösségi élet és a hagyományok megőrzéséhez.
A zsidó közösségek támogatásán kívül, hazánkban a „Marcia Presky Női Egészségmegőrző Program” keretében az emlőrák minél korábbi szakaszában való felismeréséért, gyógyításáért dolgozunk.

A Magyarországi Zsidó Szociális Segély Alapítvány

Programozót

keres.

Munkavégzés helye:1075, Budapest, Síp u. 12.

Munkaviszony jellege: határozatlan idejű szerződés (3 hónap próbaidő), teljes munkaidő.

Feladatok:

  • Oracle adatbázison alapuló JAVA környezetben fejlesztett asztali és webalkalmazások támogatása, továbbfejlesztése
  • együttműködés az informatikai csapattal
  • szükség esetén más informatikai feladatokban helyettesítés / kisegítés

Elvárások:

  • több éves programozói tapasztalat
  • Oracle, SQL ismerete
  • JAVA ismerete és egyéb webes technológiák: Spring, JSF, Hibernate
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • pontos, proaktív, megbízható személyiség
  • jól dolgozik csapatban, de emellett önálló és felelősségteljes
  • MS Access ismerete előny.

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzzal (lehetőleg fotóval) az alábbi  email címen.

Több információ az Alapítványról: Link megjelenítése

Jelentkezési határidő: 2016.03.18.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol