www.cvonline.hu

PROGRAMOZÓ / SZOFTVERFEJLESZTŐ

  • Company_icon Cégnév elrejtése
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 13 napja lett aktiválva

 Hallottál már a kriptovalutáról és egyéb digitális fizetőeszközökről?  Szívesen dolgoznál egy innovatív szakterület aktív tagjaként? Mi elkötelezett vagyunk a témában és hisszük, hogy ez lesz a jövő fizetőeszköze! Ha a téma felkeltette az érdeklődésed, akkor Te vagy a mi emberünk és ez most a Te lehetőséged! Stabil, nemzetközi hátterű csapat tagjaként szakmai tapasztalataidat bővítsd most velünk, várjuk jelentkezésed

pozíciónkra.

Feladataid lesznek:

  • Nemzetközi cég magyarországi leányvállalata számára házon belüli fejlesztői csapat munkájában aktív részvétel
  • Saját fejlesztésű szoftver írása
  • Felhasználóbarát applikációk fejlesztése okos telefonra, tabletre
  • Szoros együttműködés egy komplex projekt team más szereplőivel, kiváló csapatmunka és ezáltal a szakterületi kompetenciák szélesítési lehetősége
  • Alkalmazásfejlesztés
  • Hibák azonosítása
  • Hibaelhárítás, konfigurálás

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú informatikai végzettség
  • C#/C++/C/java/SQL/Java script vagy más objektum-orientált nyelv magas szintű ismerete
  • Kreativitás, kimagasló problémamegoldó és algoritmizálási készség
  • Objektum-orientált szemlélet, törekvés kódjaid karbantarthatóságára
  • Angol nyelvtudás
  • Proaktivitás, megbízható munkavégzés önállóan és csapatban

Előnyt jelent:

  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel
  • 1 – 2 éves programozói tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • Tesztelési módszertanok ismerete
  • Ha vannak saját ötleteiddel is és hozzájárulsz a csapatsikereihez
  • Elkötelezett híve vagy a kriptovaluták jövőjét illetőleg

Amit leendő csapattagunknak nyújtunk:

  • Tapasztalatfüggő versenyképes, stabil bérezést
  • Home Office lehetőség
  • Összetartó, innovatív csapat, nyitott közösség
  • Részvételt nemzeti és nemzetközi szintű startup projektek megvalósításában
  • Korszerű technikai hátteret
  • Szakmai továbbképzések
Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2018.02.07.