Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Program Manager (GYŐR)

  • A hirdetés 7 napja lejárt

Pozíció leírása:

Az új termékek bevezetésének irányítása, vevőkkel és beszállítókkal kapcsolattartás, az új termékbevezetés teljes folyamatának összefogása;
Projekt team irányítása - projekt / quality / termelési mérnökök koordinálása;
Autógyárakkal és TIER1 gyárakkal kapcsolattartás;
A termékbevezetési folyamat teljes kidolgozása, projekt időtervek folyamatos figyelése, kontrollja;
PandL felelősség vállalása, budget készítés és költségek monitoringja;
A vevőnek szükséges információk riportálása (vevői portálok, APQP, stb.) dokumentumok elkészítése;
Az APQP folyamatban meghatározott mérföldkövek követése, jelentések, prezentációk készítése;
Vevői egyeztetéseken részvétel, projekt / program státusz prezentálása;
Vevői jóváhagyás megszerzése;
Árajánlatok kidolgozása, részvétel új üzletek megszerzésében.

Követelmények:

Releváns diploma és tapasztalat autóiparban
Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
Projektvezetési tapasztalat

Előny:

SAP ismeret

Munkavégzés helye:

GYŐR

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül!
Tárgy mezőben: PROGRAM MANAGER
Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/943-0259 (Kiss Bernadett):

Értékelt kvalitások

SAP ismeret

Amit nyújtunk

Azon projektvezetők is jelentkezhetnek, akiiknek előrelépés, így előrelépési lehetőséget
Azok is jelentkezhetnek, akik most ezt csinálják - nekik motiváló bért és juttatási rendszert

Helyek Győr
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.09.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Operational Program Manager - Budapest

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az ön feladatai ...
Pest, Budapest

Pénzügyi Szakember Program

AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.

Pénzügyi Szakember Program Az őrültekhez szólun...
Baranya, Budapest, Tolna

Service Integration Manager - Győr

Man at Work Kft.

Feladatok: Szolgáltatásmenedzsment folyamatok h...
Győr, Győr-Moson-Sopron