Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

PROFILHÚZÓ (HR8064493X)

Állást keresel? Megbízható, precíz munkatársnak tartod magad?

Akkor ez az ajánlat Neked szól!

AMIT A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ ELVÁRUNK:

  • 8 általános
  • Rugalmasság, pontos munkavégzés, csapatmunka
  • Írásos technológiai utasítások betartása
  • Hibás termékek elkülönítése
  • Több műszakos munkarend vállalása

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • Egyszerű ipari jellegű munkafolyamatok elvégzése
  • Anyagmozgatás
  • Nyersanyag folyamatos biztosítása a termelés számára
  • Gyártási paraméterek, méret, hossz, szín, minőség betartása
  • A hibás termékek elkülönítése, csomagolás, kötegelés
  • Átállások, esetén karbantartási munkák elvégzése
  • Védőeszközök megfelelő használata

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • Versenyképes bérezés
  • Bejelentett munkahely
  • Betanulási idő biztosítása
  • Magas műszakpótlékok
  • Cafeteria
  • Utazási költségtérítés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Nagykanizsa (az érdeklődőknek lehetőségük van részt venni gyárlátogatáson)

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el önéletrajzod a „Jelentkezem” gomb segítségével

vagy

Személyesen: Get Work Trend Kft. Iroda: 8800 Nagykanizsa, Kinizsi u. 97-99 címen.
Telefonon: +36 20 265 4344 – VISSZAHÍVUNK!

Köszönjük! Nálunk Te vagy a legfontosabb!
V-M-001/5559-2/2013, V-M-001/6900-1/2013

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Nagykanizsa
Zala
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása