Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Professional Lead - Szakmai irányító(Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.10.16.
Hirdetés azonosító: 1320942

FELADAT
  • Széles körű szakismeret birtokában szakmai koordinációs feladatok ellátása  (projektek lebonyolítása során, nagyobb ügyfél kezelésekor).
PROFIL

Szakmai csúcspozíció, szakmai iránymutatást/koordinálást végez, de nincsenek people management feladatai vagy költségvetési felelőssége, nincs projektmenedzseri felelőssége.

  • Emberekkel, erőforrásokkal kapcsolatban, költségvonzattal járó szakmai ügyekben javaslattevő, döntéselőkészítő szerep.
  • Mély szaktudás és tapasztalat, a szakterület széleskörű ismerete jellemzi.
  • Szakmai koordinációs feladatokat lát el nagyobb projektek/ügyfelek esetén (single point of contact).
  • Folyamatos, interaktív szakmai konzultációt folytat az ügyféllel a feladat tisztázása érdekében.
  • Meghatározza a feladatot, részfeladatokat és teljesítménycélokat jelöl ki.
  • Kiválasztja/meghatározza a megfelelő technológiai megoldást.
  • Meghatározza a prioritásokat, a szükséges erőforrásokat, a feladat végrehajtásához szükséges időt.
  • A beosztott szakemberek munkájának szakmai irányítását és számonkérését látja el, értékeli a szakmai teljesítményt (teljesítményértékelésükhöz inputot ad), kiválasztásukkor szakmai interjún méri fel a tudásukat.
  • Ellátja az elvégzett feladatok minőségellenőrzését.
  • Mentoring és coaching tevékenységet folytat, a többi kolléga számára belső szakmai referencia forrás.

Iratkozzon fel állásértesítőre