Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2018.11.16.
Hirdetés azonosító: 1920809
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Production Planner

A Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik, 2001-től mint Sanmina-SCI Magyarország Kft. Termékportfóliónk nagyon széles: az autóipar számára vezérlő- és multimédiaegységekhez gyártunk elektronikai elemeket valamint nagyfrekvenciás eszközöket a telekommunikációs ipar számára . Vállalatunk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Fő feladatok / Main duties:

  • Create and maintain accurate production plan to support master schedule taking committed capacity into consideration
  • Coordinate RMA repairs – maintain non standard work orders
  • Open work orders in Oracle and jMDS as per production plan
  • Follow up work order activities analyse/clean variances and prepare closure. Keep work order aging under plant target
  • Follow up on execution of work orders - realign production plan

Egyéb felelősségek / Other responsibilities:

  • Plan project related production activities as high volume repair, rework
  • Working with master scheduler to ensure customer commitment is kept
  • Reporting wip value and work order aging
  • Any additional task related to scheduling upon management instruction
  • Support physical inventory process

Képességek, tapasztalatok / Skills, experiences

  • Knowledge of tools and systems used
  • Understanding of production processes
  • Good analytical skills
  • Experience in MS excel
  • Decision making
  • Understanding of MRP system logic
  • Good communication skills

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a következő email címre.

  • Cafeteria
  • Versenyképes bér
  • Sok egyéb dolgozói juttatás, kedvezmények
  • Albérlet támogatás
  • Kiváló bejárás támogatás
  • 21 éves stabil növekvő cég
  • Biztos hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Tréningek
  • Helyben, ingyenes nyelvtanfolyamok
  • Amerikai multinacionális munkakultúra

Helyek Tatabánya
Komárom-Esztergom
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai menedzser
Gyártás / Termelés > Termeléselemző, Termelési hivatalnok, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.08.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre