Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Production Planner

Régió: Tolna

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.09.10.
Jelentkezési határidő: 2018.09.18.
Hirdetés azonosító: 1664215
lejárt

Autóipari beszállító partnerünk keres Tolna megyei telephelyére Gyártástámogató munkatársat.

A leendő Gyártástámogató kolléga feladatai:

  • Gyártási megbízások és gyártási terv készítése,
  • Szerelési folyamatok elemzése és javítása,
  • Kapcsolattartás a partnerekkel,
  • Dokumentáció összeállítása,
  • Határidők ellenőrzése és betartása.

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Felsőfokú műszaki, vagy közgazdasági végzettség
  • Termelésben szerzett szerelési, gyártástervezési tapasztalat
  • Ellátási lánc menedzselése terén szerzett tapasztalat, vagy szakképesítés
  • Legalább középfokú német, vagy angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Beszerzés, forgalmazás, megbízástervezés területén szerzett tapasztalat,
  • Struktúrált munkavégzés, terhelhetőség
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, küldje el a jelentkezését a hays.hu weboldalon

Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Tolna
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre