Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Product Support Engineer

  • RecruIT Kft.
  • Pest, Budapest, XI. kerület
  • A hirdetés 13 napja lejárt

Partnercégünk egy magyar alapítású, de kizárólag külföldi piacra dolgozó szoftvercég, amely IT standard kommunikációs (Unified Communication compliance) területeken kínál szoftvermegoldásokat (pl. telefonhívás rögzítések, archiválási szolgáltatás) külföldi, elsősorban nagyvállalati, banki nemzetközi szervezetek számára.
Olyan világszínvonalú cégekkel dolgoznak együtt, mint a Microsoft, Cisco valamint számos rendszerintegrátor partnerrel (Londontól, Amerikán át Szingapúrig). Szoftver megoldásuk több mint 50 országban közel 800 partnerüknél telepítették, kiterjedt viszonteladói hálózatukon keresztül szerte a világon.

Pozíció azonosító: B87PITS

Szükséges nyelvtudás: Angol, Angol - tárgyalási

Munkavégzés helye: Budapest - XI. Kerület

Feladatok

  • Ügyfelek kérdéseinek megválaszolása
  • Az ügyfélproblémák kezelése, megoldása
  • Belső céges platform, Zendesk használata
  • Szoros együttműködés a mérnöki és fejlesztési csapattal a tesztelés kapcsán
  • Kapcsolattartás, a külföldi leányvállalatoknál a céget támogató mérnökökkel és a rendszerintegrátor partnercégekkel a világ minden táján.

Elvárások

  • Egyetemi vagy főiskolai diploma (IT/mérnöki, v. egyéb releváns területen)
  • 1-2 éves ismeret/tapasztalat hasonló munkakörben (IT support, helpdesk stb.), pályakezdők jelentkezését is várják!
  • Magabiztos, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Alapvető ismeretek: a TCP/IP networking, tűzfal, application level protokollok, SQL adatbázis és Windows szerver területeken
  • Kommunikatív, minőségi és ügyfélközpontú hozzáállás
  • Jó problémamegoldó- és kommunikációs készség, csapatjátékos attitűd

Előny

  • A Microsoft Skype for Business (korábban Lync), a Cisco Collaborations vagy az Avaya ismerete előnyt jelent

Amit a cég kínál:

  • Lehetőség egy motivált, összetartó, fiatalos csapatban dolgozni, ahol van lehetőség a kreatív ötletek kibontakoztatására
  • Együttműködés világszínvonalú, nemzetközi cégekkel (Microsoft, Cisco)
  • Céges angol nyelvoktatási lehetőség
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség (betanulás senior kollégák segítségével)
  • Változatos, sokrétű nemzetközi projektekben való részvétel
  • Versenyképes javadalmazás és juttatási csomag
  • Tanulmányokkal összeegyeztethető munkaviszony- akár részmunkaidős munkavégzésre is nyitottak

Helyek Pest
Budapest
XI. kerület
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
IT / Informatika > It szakértő
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre