Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Product Owner

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.08.27.
Jelentkezési határidő: 2019.09.26.

Az OTP Bank Nyrt.

munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

Az OTP Csoport stratégiai célja, hogy modern, széleskörű digitális szolgáltatásokat nyújtson ügyfeleinek és digitális vezető szerepet tartson fenn a Közép-Kelet Európai régióban. A cél megvalósításának támogatására Product Ownert keresünk.

FELADATOK, AMIKET RÁD BÍZNÁNK:

  • A Product Owner feladata egy agilis, a banki szolgáltatásokon túlmutató, digitális, vállalati ügyfeleket megcélzó termékeket fejlesztő csapat stratégiai irányainak meghatározása;
  • Az üzleti szempontok érvényesítése;
  • A feladatok folyamatos priorizálása.

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA:

  • Többéves tapasztalattal rendelkezel B2B digitális termékfejlesztésben;
  • Szakmai pályafutásod során már valósítottál meg sikeresen digitális koncepciókat;
  • Üzleti szinten beszélsz angolul;
  • Ambícióid vannak a hazai környezetben kialakított megoldások nemzetközi kiterjesztésében.

JELENTKEZÉSEDNÉL ELŐNY JELENT, HA:

  • A nagyvállalati környezetben, a pénzügyi szektorban, vagy kapcsolódó területeken szerzett tapasztalat;
  • Agilis fejlesztést támogató szoftverek (Atlassian termékek) ismerete;
  • Érintett IT technológiák –  például Java, JS, PHP programnyelvek – ismerete.

AMIT EZEKÉRT CSERÉBE NYÚJTANI TUDUNK:

  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Tervezhető karrierpálya, hosszú távú munkalehetőség;
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag;
  • Barátságos, modern munkakörnyezet, jó csapat, agilis működés;
  • Heti 1 home office.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki szakértő
Marketing / Reklám / Média / PR > Termékfejlesztési menedzser, Termékfejlesztési szakértő, Termékmenedzser
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre