Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Product Information Engineer (Proposal Engineer)

HAYS Hungary Kft.
Régió: Fejér

Hozzáadva: 2019.11.23.
Jelentkezési határidő: 2019.12.11.

#ajánlatadómérnök#salesengineer#proposalengineer

 Az Ön új cége

Nyugat-magyarországi multinacionális gyártópartnerünk új, értékesítést előkészítő és vevői igények feldolgozásával foglalkozó csapatába keres új kollégákat.

Az Ön új feladatai a pozíciójában

Fémipari termékek értékesítésének előkészítése az alábbiak szerint:

  • Vevőkkel történő folyamatos kapcsolattartás
  • Reagálás a felmerülő igényekre, például új modellek összeállítása az elvárásoknak megfelelően
  • A vevői portál naprakészen tartása
  • Szoros együttműködés az értékesítési osztályokkal az árazások kapcsán

Mire számíthat partnerünktől

  • Nemzetközi munkakörnyezet, külföldi felettes
  • Kimagasló fizetés és juttatási csomag
  • Előrelépési és karrierépítési lehetőség

Mire van szüksége a sikeres pályázathoz

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Minimum 1 év, mérnöki munkakörben szerzett tapasztalat (design/gyártás/minőségügy)
  • IT terület iránti érdeklődés

Mit kell tennie most

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített angol/német önéletrajzát.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.11.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre