Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2018.12.06.
Hirdetés azonosító: 1920804
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Product Engineer - SGS

A Sanmina-SCI Magyarország Kft. tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI IMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt 20 év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba meresünk új munkatársat az SGS divízióba:

Product Engineer / Termékmérnök

Feladatok:

  • A válallat és a vevő közötti kommunikáció elősegítése, adott témakörökben a megfelelő partnerek összehozása
  • Riportok készítése, analízise. Javító intézkedések kidolgozása a cél alatti mérőszámokra
  • Vevői változások (ECO) bevezetésének koordinálása, külső és belső kommunikáció biztosítása
  • Belső folyamatok változásainak koordinálása
  • Új termékek bevezetéséhez szükséges dokumentációk létrehozása, eszközök igénylése, bevezetési (NPI, FOT) folyamatok irányítása, társosztályokkal való kapcsolattartás,
  • Összefogja és meghatározza a bevezetéssel kapcsolatos teendőket (erőforrás, átfutási idők)
  • Felelős a hozzá tartozó termékek javítással kapcsolatos teljes éltetútjának követéséért
  • Termékek anyagszükségletével kapcsolatos adminisztrációs beállítások elvégzése, az ehhez szükséges paraméterek meghatározása
  • ESD előírások, biztonságos munkavégzés szabályainak betartása

Elvárások:

  • Gépészmérnök, informatikai, vagy elektronikai felsőfokú végzettség
  • Microsoft Office professzionális felhasználói szintű ismerete
  • 2 év elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Elektronikai ipari szabványok ismerete

Amit nyújtunk:

  • Cafeteria
  • Versenyképes bér
  • Sok egyéb dolgozói juttatás, kedvezmények
  • Albérlet támogatás
  • Kiváló bejárás támogatás
  • 21 éves stabil növekvő cég
  • Biztos hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Tréningek
  • Helyben, ingyenes nyelvtanfolyamok
  • Amerikai multinacionális munkakultúra

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát.

Helyek Tatabánya
Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés > Folyamatmérnök
IT / Informatika
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.11.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre