Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Procurement Expert

Human Centrum Kft.
Régió: IX. kerület

Hozzáadva: 2019.09.11.
Jelentkezési határidő: 2019.09.13.

Partnercégünk megbízásából beszerzési asszisztenst keresünk a Vodafone Magyarország Zrt.-hez.

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik multinacionális vállalati környezetben szeretnének dolgozni, és a magyar távközlési piac egyik meghatározó szereplőjének fejlődésében tevékenyen részt kívánnak venni.

Feladatok:

  • Beszerzési versenyeztetések lebonyolítása
  • Operatív feladatok (riportolás, szerződések végrehajtása, megrendelések kezelése)
  • Demand management
  • Stakeholder management

Elvárások:

  • 2-3 év tapasztalat beszerzési területen
  • Gazdasági területen szerzett tanulmányok
  • Angol nyelvtudás
  • Nagyvállalati multikultúra ismerete
  • Analitikus gondolkodás, kiváló problémamegoldó képesség

Munkaidő

  • Teljes állásban
  • 4-6 hónapos időtartamra

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Tapasztalatszerzési lehetőség
  • Innovatív, multinacionális munkakörnyezet

Regisztráljon személyes adataival egy perc alatt, majd nyomja meg a jelentkezés gombot az álláshirdetés oldalán. Munkatársaink néhány napon belül keresni fogják a megadott elérhetőségeken.

Kérjük, jelentkezéséhez csatoljon egy szakmai önéletrajzot a bérigény feltüntetésével.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek IX. kerület
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.09.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre