Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Process Quality Engineer

HAYS Hungary Kft.
Régió: Jász-Nagykun-Szolnok

Hozzáadva: 2019.10.03.
Jelentkezési határidő: 2019.10.18.

Jász-Nagykun-Szolnok megyei autóipari partnerünk keres minőségügyi mérnököt csapatába vevői és gyártásközi területre.

Minőségügyi mérnökként feladatai lesznek:

  • FMEA folyamatfejlesztésben való részvétel
  • Mérési és ellenőrzési tervek és módszerek fejlesztése, meghatározása
  • Kimutatások és jelentések készítése a Minőségirányítási vezető utasításai alapján
  • NPI-ban való részvétel
  • Együttműködés a termelési, logisztikai, karbantartási területekkel minőségügyi kérdésekben
  • Nem megfelelőségek, reklamációk (belső és külső, beszállító) kezelése
  • 8D riportok készítése
  • Gyökérokok elemzése
  • Akciótervek kidolgozása, selejtgazdálkodás
  • Részvétel a folyamatfejlesztésben a termékbevezetés után
  • A minőségirányítási részlegen és a termelésben dolgozók képzése minőségirányítással összefüggő témákban
  • Belső, vevői, folyamat- és rendszerauditokon való részvétel
  • Belső termék auditok megvalósítása az éves terv alapján, a javító-helyesbítő intézkedések, meghatározása, felügyelete
  • Dokumentáció karbantartása

Amire a sikeres pályázáshoz szüksége van:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • termékbevezetési, minőségügyi szabványok és problémamegoldó módszerek ismerete
  • Kommunikációs szintű angolnyelv-tudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • ISO 14001 ismeretek
  • minimum két év autóipari tapasztalat

Amit partnerünk kínál:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Albérlet támogatás
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.10.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre