www.cvonline.hu

Process Quality Engineer

Hozzáadva: 2018.01.25.
Hirdetés azonosító: 1190840

Az Enloyd kifejezetten szakértők és vezetők kiválasztására szakosodott fejvadász- és személyzeti tanácsadó cég. Magas színvonalú munkaerő-kiválasztási és HR-tanácsadási szolgáltatásaival a bizalmi partnerkapcsolatok kiépítését célozza meg mind megbízóival, mind jelöltjeivel egyaránt. A gazdaság minden területére specializált tanácsadóink a legnagyobb nemzetközi vállalatoknak, valamint meghatározó hazai cégeknek nyújtanak szakértőés vezetőkiválasztási szolgáltatásokat.

Az Enloyd magyarországi képviseletét, anyacégünk a Prohumán Csoport szilárd piaci szerepére alapozva hoztuk létre. 1997 óta jelenlévő, majd 2004-ben önálló cégé alakult Prohuman, komplex HR szolgáltatásaival megkerülhetetlen szereplője a hazai piacnak. Az Enloyd, hátterének köszönhetően válhatott professzionális és dinamikus partnerévé a megbízói és jelöltjei számára.

(Zala)

Partnerünk az autóipari alkatrészgyártásnak termékkörében nemzetközileg meghatározó szereplője, a világ vezető autógyárainak és autómárkáinak beszállítója. Elkötelezettek a minőségi termékgyártás és folyamatos minőségfejlesztés mellett. Fontos számunkra a vevőinkkel való kapcsolat jó minősége és értékként tekintenek munkavállalóinkra.
Feladatok:

  • A napi termelési folyamat felügyelete minőségügyi szempontból
  • Aktív részvétel a gyártási folyamatok optimalizálásában és fejlesztésében ezzel biztosítva a hibamentes gyártást
  • Megelőző és javító folyamatok elindítása, felügyelete, végrehajtása a termelési folyamatok minőségének javítása céljából
  • Hibák elemzése, a gyökér-okok definiálása (8D, FTA, Ishikawa), javító folyamatok bevezetése
  • Részvétel a belső és külső minőségügyi auditokon
  • Belső minőségügyi dokumentumok elkészítése

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség, preferáltan műszaki és/vagy minőségbiztosítási területen
  • Gyártó cégnél szerzett 3 éves munkatapasztalat, melyből minimum egy év minőségbiztosítási területhez kapcsolódó releváns szakmai tapasztalat
  • Minőségbiztosítási módszerek magas szintű ismerete (8D, control plans, FMEA, FTA stb.)
  • Jó kommunikációs készség,
  • Jó problémamegoldó készség,
  • Precizitás, jó dokumentációs készség
  • Csapatjátékos, magabiztos és rugalmas személyiség

Juttatások:
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Versenyképes bérezés
  • Bejárás támogatás
  • Cafeteria juttatás
  • Folyamatos képzési, fejlődési lehetőség

Előnyök:
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, a német nyelv ismerete előnyt jelent

  • Jelentkezését várjuk a megadott e-mail címre.

Látogasson el honlapunkra www.enloyd.hu és fedezzen fel új lehetőségeket!

Enloyd Kft.
BANK CENTER
CITI TOWER 5. EMELET
SZABADSÁG TÉR 7
H-1054 BUDAPEST

Member of Work Service Group

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Zala