Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Process operátor

  • EUWORK Kft.
  • Bács-Kiskun, Baranya, Békés...
  • A hirdetés 13 napja lejárt

Feladatok:

  • A termékek tisztítása és a velük érkezett kiegészítők regisztrálása
  • Diagnosztizálás, frissítés és a termékek végső tesztelése instrukciók, előírások és megegyezések alapján
  • A kimenő termékek becsomagolása
  • Szállításkor keletkezett sérülések vagy releváns eltérések jelentése
  • Bejövő és kimenő termékek szétosztása
  • Tiszta és biztonságos munkavégzés, a munkatársak tisztelete
  • A közvetlen felettes által adott megbízások követése
  • Minőség és produktivitás útján való cél elérés
  • 5S és ESD alapelvek betartása

Felelősséggel tartozik:

  • A releváns információ átadásáért a közvetlen felettesnek
  • A tiszta munkakörnyezetért, ami megfelel az 5S alapelveknek
  • Az elvégzett munka minőségéért
  • ESD védelem viseléséért

Végzettség:
Szakközépiskola

Számítógépes ismeretek:
Ms Office, Ms Windows

Kompetenciák:
Pontos, rugalmas, hatékony

Nyelvtudás:
Holland (A2) vagy Angol (A2)

Amit nyújtunk:

  • Teljes munkaidős állás holland szerződéssel
  • Utazási költség térítése lakás és a munkahely között
  • Fizetés hetente vagy 4 hetente
Helyek Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Budapest
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád
Pest
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Külföld
Hollandia
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Operátor
Gyártás / Termelés
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka > Csomagoló, Egyéb szakmunkás állás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Minimum bruttó fizetés 470880
Elvárt nyelvtudás Angol, Holland
Aktiválás időpontja 2019.10.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre