Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Process Engineer CNC

Régió: Nógrád

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.08.02.
Jelentkezési határidő: 2018.08.28.
Hirdetés azonosító: 1578034
lejárt

Folyamatmérnök pozíció nyitott nemzetközi autóipari gyártópartnerünk csapatában Nógrád megyében. A cég versenyképes juttatást és kiválló fejlődési lehetőséget kínál a leendő kollégának.

Feladatok:

  • CNC gépek felügyelete, fejlesztése, gyártás optimalizálása
  • CNC csapat koordinálása, munkautasítások készítése, oktatása
  • Új termék bevezetés támogatása
  • Angol nyelvű kapcsolattartás az anyacéggel, társterületekkel

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Minimum 2 éves CNC gépek területén szerzett tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvismeret (német előny)
  • Autóiparban szerzett tapasztalat

Éves bruttó juttatási csomag 6.600.000 Ft-tól

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, magyar és angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül.

Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Nógrád
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre