www.cvonline.hu
Process Deployment munkatárs (Moderátor) (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.01.26.
Hirdetés azonosító: 1227052
lejárt
FELADAT
  • Online előadások előkészítése, lebonyolítása (moderálás)
  • Szervezési feladatok ellátása
  • A német szakmai oldal munkájának támogatása
PROFIL
  • Legalább 1-2 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat (online és face to face moderáció)
  • Felsőfokú német és angol nyelvtudás
  • Haladó excel és power point ismeretek
  • Nemzetközi projektekben szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Audacity, Camtasia, Cisco Webex vagy más konferencia tool-ok ismerete előnyt jelent
  • Wiki, Social Network, HTML, XML, SVN ismerete előnyt jelent

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs