www.cvonline.hu

Privátbanki asszisztens

  • A hirdetés 1194 napja lejárt

Cégnév: Hungária Értékpapír Zrt. – Link megjelenítése

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás, számlanyitási- számlavezetési folyamat monitoring, a felmerülő problémák kezelése, megoldása
  • személyi bankárok egyes munkafolyamataiban történő részvétel
  • privát banki vezető és vezető privát bankár által meghatározott asszisztensi tevékenység

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office eszközök felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség, határozott, proaktív személyiség
  • Priorizálási képesség,
  • Terhelhetőség, nagy munkabírás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelenthet:

  • Pénzügyi felsőfokú végzettség
  • Értékpapír jogi vizsga
  • Forint és Valuta pénztárosi vizsga

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő környezet, egy növekedési pályán lévő cégnél
  • Felelősségteljes munkakör

Munkavégzés helye: Budapest

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk a fizetési igény megjelölésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol