Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Preventív karbantartó technikus /hétfőtől-péntekig/ - Veszprém

Man at Work Kft.
Régió: Veszprém, Veszprém

Hozzáadva: 2019.05.23.
Jelentkezési határidő: 2019.06.19.

Feladatok:

  • Meghatározott időterv, ütemterv és műveleti utasítás alapján a gyártó berendezések preventív és korrektív karbantartása, tisztítása
  • Megelőző karbantartás során gépek ellenőrzése, tisztítása, kenése, cserék alkatrész cserék elvégzése, beállítása, feltöltése, mérések elvégzése
  • Karbantartáshoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány, szakmunkás végzettség előny
  • Elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat előny
  • Karbantartásban szerzett tapasztalat
  • Alap számítógépes ismeret
  • Németországi betanulás vállalása
  • 3 műszakos munkarend (Hétfőtől péntekig; délelőtti 6-14; délutáni 14-22; éjszakás 22-06)

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bér + műszakpótlék + havi bónusz
  • 13. havi fizetés
  • Étkezési támogatás
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárás támogatása
  • Szabadidős tevékenység támogatása

A munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő, Technikus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre