Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Prémium tanácsadó (Dunakeszi)

OTP Bank NyRt.
Régió: Dunakeszi, Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.02.25.
Jelentkezési határidő: 2019.03.21.

Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Az OTP Bank Nyrt. Dunakeszi, Barátság útja 29. szám alatti fiókja

Prémium tanácsadó

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

  • Prémium ügyfélkiszolgálás.
  • Értékpapír számlavezetési szolgáltatás nyújtása.
  • Ügyfelek megbízása alapján tőzsdei és tőzsdén kívüli ügyletek bonyolítása.
  • Befektetési jegyek, állampapírok és egyéb értékpapírok adás-vétele.
  • Banki- és bankcsoporti termék- és szolgáltatásértékesítés.

 Elvárások:

  • Értékpapír üzletági, tőkepiaci és CLAVIS vizsga.
  • Pénzügyi tervezés (vagyontervezés vizsga), prémium vizsga és tréning.
  • Középfokú iskolai végzettség.

Amit kínálunk:

  • munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása
  • stabil tulajdonosi háttér
  • fiatal, dinamikus csapat

Helyek Dunakeszi
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki értékesítő, Banki szakértő, Befektetési tanácsadó
Értékesítés / Kereskedelem > Pénzügyi értékesítő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi tanácsadó
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.02.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre