www.cvonline.hu

Prémium banki termék- és szolgáltatás ügyintéző

Hozzáadva: 2018.01.21.
Hirdetés azonosító: 1161089

Amennyiben szeretnél egy professzionális, aktív és nyitott szemléletű, szakmai környezetet biztosító szilárd alapokon nyugvó vállalat tagja lenni, csatlakozz hozzánk az alábbi munkakörben:
Feladatok:

  • Egy csapat részeként, szakmai vezetők támogatása mellett megismered és megtanulod termékeinket, szolgáltatásainkat
  • Bemutatod az egyedülálló kedvezményre jogosító kártyánkat és szakszerűen tájékoztatod ügyfeleinket a kapcsolódó szolgáltatásokkal együtt
  • Ajánlatot készítesz, és ha ügyes vagy megkötöd a szerződést/szerződéseket
  • Segítséget nyújtasz az ügyfelek számára a banki aktivitásuk fokozásában, termékhasználatuk bővítésében
  • Ügyfélkapcsolatokat építesz és ápolsz
  • Napi, heti riportokat készítesz

Elvárások:
  • Minimum érettségivel rendelkezel
  • Felhasználói szinten ismered a számítógépet
  • Nem riadsz vissza különböző rendszerek megismerésétől és kezelésének megtanulásától
  • Meggyőző, dinamikus személyiséged van
  • Értesz hozzá vagy tudod, mire van szüksége ügyfeleinknek

Juttatások:
  • Olyan juttatási csomagot kapsz, ahol azt érzed, hogy végre megbecsülnek
  • Szakmai karriered megalapozhatod
  • Nálunk az emberi kapcsolatok különösen fontosak, legyen szó ügyfelekről vagy munkatársakról
  • Mert mi számíthatunk egymásra, szakmai és emberi közösséget alkotunk
  • Sikereiddel, szakmai tudásoddal karrieredet folyamatosan fejlesztheted, természetesen mindezt díjtalanul
  • Nyitott, közvetlen légkörben valósíthatod meg önmagad, tisztelettel bánunk egymással

Előnyök:
  • Banki/pénzügyi vagy MNB hatósági bizonyítványod (hiányában a díjtalan megszerzésében segítünk)
  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Proaktív szemlélet nem áll tőled messze

  • Ha úgy érzed, hogy Téged keresünk, akkor küldd el önéletrajzod a megadott e-mail címre!