Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pre-Sales Engineer (IT)

HAYS Hungary Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.30.
Jelentkezési határidő: 2019.12.12.

Partnerünkről

Nemzetközileg ismert IT szolgáltatással foglalkozó Partnerünk számára Pre-sales Engineer-t keresünk, aki az ügyfelek és értékesítők elsőszámú támogatója lesz műszaki kérdések esetén.

Feladatok

A munkatárs feladata az értékesítési csapat műszaki kérdésekben való támogatása, demók készítése, ügyfelek felé való prezentálása, szakértői támogatás a Partnerünk termékeit illetően mind cégen belül, mind az ügyfelek felé, konferenciákon való részvétel.

Feltételek

Releváns mérnöki végzettség vagy tapasztalat, 1-3 év pre-sales tapasztalat IT területen, folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt, alap Java ismeretek.

Partnerünk által nyújtottak

Új munkatársuknak a vállalat kiemelkedő fizetést, home office lehetőséget és innovatív nemzetközi hátteret, fejlődési lehetőséget kínál.

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a lehetőség, kérem küldje el jelentkezését a „Jelentkezem” opcióra kattintva.

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.11.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre