Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Praxistesztelő

Human Centrum Kft.
Régió: Miskolc

Hozzáadva: 2019.08.22.
Jelentkezési határidő: 2019.08.24.

Autóipari termékeket és kézi szerszámokat gyártó partnercégünkhöz keresünk munkatársakat praxistesztelői pozícióba.

Járjon munkába ingyenes céges buszjárattal. Tegye holmiját saját, zárható szekrényébe. Szünetekben felfrissülhet a tiszta és barátságos közös helyiségekben. Hetente fogadóóráinkon személyesen is lehetősége van kérdéseit feltenni. Legyen a munkatársunk!

Amit kínálunk:
  • Bejelentett munkaviszony hosszútávon
  • Stabil jövedelem, órabéralapú fizetés
  • Teljesítményalapú bónusz
  • Dolgozói kedvezmények városszerte
  • Kiegészítő juttatások (pl. Erzsébet utalvány)
  • Kiszámítható munkarend
  • Ingyenes céges buszjáratok (település lista lent)
  • Igényes, modern, tiszta munkakörnyezet
  • Fejlődési, tanulási lehetőség

Feladatok:

  • A cég által gyártott barkács és ipari szerszámgépek gyakorlati tesztelése
  • Különböző anyagok fúrása, csiszolása, darabolása
  • Véleményalkotás a tesztelt gépekről

Elvárások:

  • Jó kézügyesség
  • Egyéni védőeszköz viselése teljes műszakban
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Gyári környezetben szerzett munkatapasztalat
  • Műszaki beállítottság / végzettség
  • Jó jártasság az óra-perc váltások, valamint terület számításban
  • Megbízhatóság: önálló munkavégzés
  • Kertészeti munkában való jártasság (fűnyírás, sövényvágás, láncfűrészelés stb.)
  • Láncfűrészes képesítés

Kérjük töltse ki a lenti rövid űrlapot. Munkatársaink néhány napon belül keresni fogják a megadott elérhetőségeken. További információ a 06 46 757 152 telefonszámon vagy E-mail cím megjelenítése e-mail címen.

Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről indulnak

Deresk, Lévárt, Harkács (Gömörfalva), Lőkös, Otrokocs, Zsór, Kisbeje, Oldalfalva, Sajógömör, Sajószárnya (Starna), Tornalja, Kerepec, Kövecsecs, Recske, Sajószentkirály, Abafala, Serényfalva, Kelemér, Szuhafő, Zádorfalva, Alsószuha, Dövény, Jákfalva, Felsőnyárád, Kurityán, Szuhakálló, Múcsony, Sáta, Csokvaomány, Lénárddaróc, Nekézseny, Dédestapolcsány, Mályinka, Tardona, Mezőkövesd , Mezőnyárád, Tibolddaróc, Bükkábrány, Sály, Vatta, Emőd, Szentistván, Mezőkeresztes, Mezőnyárád, Mezőnagymihály, Gelej, Mezőcsát, Igrici, Tiszafüred, Egyek-Félhalom, Egyek, Egyek-Telekháza, Tiszacsege, Újszentmargita, Folyás, Polgár, Tiszaújváros , Sajószöged, Nagycsécs, Felsőtelekes, Rudabánya, Ormosbánya, Izsófalva, Rudolftelep, Varbó, Barossakna-telep, Parasznya, Radostyán, Kondó, Sajólászlófalva, Sajókápolna, Újbánya-telep, Gönc, Göncruszka, Vilmány, Vizsoly, Korlát, Fony, Hernádcéce elág, Boldogkőváralja, Boldogkőújfalu, Abaújkér, Gibárt, Encs, Forró, Csobád, Halmaj, Aszaló, Ináncs, Hidasnémeti, Hernádvécse , Novajidrány  , Szalaszend, Mérai elágazás, Szinpetri, Szin, Perkupa, Szalonna, Szendrő, Szuhogy, Szendrőlád, Balajt , Csobaj, Taktabáj, Prügy, Tarcal, Szerencs, Bekecs elág, Hídvégardó, Rakaca, Szászfa, Krasznokvajda, Felsőgagy, Baktakék, Beret, Detek, Rásonysápberencs, Léh, Kázsmárk, Ózd, Sajópüspöki, Bánréve, Putnok, Dubicsány, Vadna, Sajóivánka

Helyek Miskolc
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.08.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre