Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

PR rendezvényszervező

  • Nuvu Kft.
  • Budapest, Pest, XV. kerület
  • A hirdetés 2 napja lejárt

PR-Events üzletágunk számos nagyberuházás PR tevékenységének eseményeit szervezi.

Sajtótájékoztatók, lakossági fórumok, átadó rendezvények és a kapcsolódó média hirdetések tervezése, bonyolítása, dokumentáció készítése.

Az alábbi fő feladatok vannak a projektek során:

  • Kapcsolattartás a konzorciumi és alvállalkozói partnerekkel
  • Projektekhez kapcsolódó adatok kezelése, rendszeres frissítése és karbantartása
  • Kifizetési igénylés ügyintézése, beszámolók készítése
  • Megvalósítási helyszínekre történő kiszállás, az esemény lebonyolításának koordinációja
  • Különböző projektelemek időbeni megvalósítása az előírásoknak megfelelően

Az események szervezése, lebonyolítása és adminisztrációja mellett bekapcsolódás a cég marketing munkájába.

Elvárások:

  • A rendezvények egy része vidéken van, így az utazáshoz jogsítvány elengedhetetlen
  • Előfordul, hogy egy-egy esemény hétvégén van, vagy belenyúlik az estébe, ehhez alkalmazkodni kell
  • A munka során jó kommunikációs készségre van szükség, és közvetlen személyiséget igényel
  • Sok türelemmel és odafigyeléssel fontos fenntartani a jó kapcsolatot partnereinkkel valamint az alvállalkozókkal
  • Önálló munkavégzés
  • Precizitás
  • Határidők betartása
  • A rendezvényekhez igazított rugalmas időbeosztás

Rendezvényszervezésben töltött idő, munkatapasztalat előnyt jelent.
Marketing végzettség előnyt jelent.

Amit nyújtunk:

  • Változatos feladatok
  • Családias hangulat
  • Tanulási és fejlődési lehetőség
Helyek Budapest
Pest
XV. kerület
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Rendezvényszervező
Marketing / Reklám / Média / PR > Pr asszisztens, Pr menedzser, Pr szakértő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre