Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

PR munkatárs

  • Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
  • Budapest, Pest
  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek:

  • adminisztrációs feladatok ellátása;
  • a társaság arculatának folyamatos gondozása;
  • tájékoztató kiadványok összeállítása, kiviteleztetése;
  • kiállítások, rendezvények és programok szervezése és lebonyolítása;
  • a társaság honlapjának és közösségi oldalának kezelése és frissítése;
  • sajtólista folyamatos frissítése;
  • sajtófigyelés, archiválás;
  • operatív feladatok végrehajtása.

Számunkra az ideális jelölt:

  • szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezik;
  • az MS Office rendszert felhasználói szinten ismeri;
  • kiváló kommunikációs készség, magas fokú stressztűrő képesség, szolgáltatói szemlélet, gyorsaság, precizitás, határozott fellépés, kreativitás, problémamegoldó gondolkodás és rendszerben való gondolkodás képessége jellemzi;
  • mind csapatmunkára, mind önálló felelősségteljes munkavégzésre képes.

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett min. 1-2 éves tapasztalat;
  • angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • önálló munkavégzés,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • jóléti juttatások.

A jelentkezők önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével várjuk.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Szervező
Marketing / Reklám / Média / PR > Médiaasszisztens, Pr asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre