Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

PPC Specialist

  • GroupM
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 4 napja lejárt

A világ legnagyobb kommunikációs ügynökség hálózatának tagja (WPP) a Team Red Media integrált ügynökségi modelljében új kollégát keresünk az alábbi pozícióba:

Téged keresünk, ha igaz Rád, hogy:

  • legalább 2 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel Google és Facebook hirdetések tervezésében, kezelésében
  • felhasználói szinten ismered a Google Ads és a Facebook Ads Manager hirdetéskezelőket
  • felhasználói szinten ismered a Google Analytics rendszerét
  • legalább alapszinten ismered a Google Data Studio eszközt
  • Excel tudásod magabiztos (pivot táblák kezelése, alapbeállítások ismerete)
  • pontos és precíz vagy
  • ismered és nyomon követed a legújabb digitális hirdetési trendeket
  • analitikus gondolkodásmóddal rendelkezel
  • legalább társalgási szintű az angol nyelvtudásod

Feladataid közé fog tartozni:

  • PPC kampányok (Google, Facebook) tervezése, feltöltése, menedzselése, optimalizálása, elemzése
  • szövegírás a PPC kampányokhoz
  • kapcsolattartás a kiemelt PPC ügyfelekkel
  • adatelemzés és optimalizálási tanácsadás
  • riportok megértést segítő adatvizualizációja
  • újdonságok ismerete, folyamatos szakmai önképzés

Amit ajánlunk:

  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • nemzetközi, kutyabarát munkakörnyezet
  • laptop és mobiltelefon

Ha szeretnél Te is csapatunk tagja lenni, küldd el fényképes önéletrajzodat.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing elemző, Marketing menedzser, Marketing projektmenedzser, Marketing szakértő, Marketingmenedzser, Médiamenedzser, Médiaszakértő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre