Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

PPC online marketing manager

Régió: XIII. kerület, Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.12.27.
Jelentkezési határidő: 2019.11.21.

Téged keresünk a csapatunkba

pozícióba, ha szereted, hogy ez a szakma pörgős, mindig új kihívásokat, változatos megoldandó feladatokat nyújt.

  • legalább 3 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel Google és Facebook hirdetések tervezésében, kezelésében
  • felhasználói szinten ismered a Google Ads és a Facebook Ads Manager hirdetéskezelőket, illetve a Google Analytics rendszerét, könnyedén értelmezed az adatokat és okosan támogatod a döntéshozatalt
  • van alapszintű HTML és XML feed ismereted
  • Excel tudásod magabiztos (pivot táblák kezelése, alapbeállítások ismerete, adatbázis lehívások)
  • képes vagy kifejezni magad nagyon kevés karakterben is
  • pontos és precíz vagy
  • ismered és nyomon követed a legújabb digitális hirdetési trendeket, mindig érdekel egy új, a piacon látott digitális megoldás
  • analitikus gondolkodásmóddal rendelkezel
  • legalább társalgási szintű az angol nyelvtudásod

Előnynek számít:

  • Google Ads script olvasási vagy írási ismeretek
  • Excel macro
  • ismered a Google Data Studio eszközt

Feladataid közé fog tartozni:

  • PPC kampányok (Google, Facebook) tervezése, feltöltése, menedzselése, optimalizálása, elemzése
  • szövegírás a PPC kampányokhoz
  • 30 karakteres főcímbe komplex márkaüzenetek belesűrítése
  • adatelemzés és optimalizálási tanácsadás, döntéshozatal előkészítése
  • riportok megértést segítő adatvizualizációja
  • újdonságok ismerete, folyamatos szakmai önképzés

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület, Madarász Viktor utca 47-49

Amit biztosítunk:

  • nyitott kollégák
  • rugalmasság
  • társterületekkel való szoros együttműködés lehetősége
  • versenyképes bérezés és juttatási csomag

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing menedzser, Marketing szakértő, Marketing tanácsadó, Marketingmenedzser, Online marketing
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre