Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

PPC Data Analyst Trainee

  • GroupM
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 198 napja lejárt

Érdekel a technológia világa, szeretsz adatokkal dolgozni és a számok mögé látni? Kíváncsi vagy hogyan jönnek létre a Google, YouTube és Facebook hirdetések, amikkel a hétköznapokban is találkozhatsz? Fontos számodra, hogy jó fej kollégákkal dolgozz együtt? Ha bírod a pörgést és minőségi munkát szeretnél végezni, csatlakozz Magyarország egyik vezető médiaügynökségéhez

PPC Data Analyst Traineeként!

Leendő feladataid:

  • Google Ads és Facebook hirdetési kampányriportok elkészítése
  • Hirdetési adattáblák összeállítása és elemzése
  • Adatvizualizációs feladatok (Excel, Google Data Studio, PowerPoint)
  • Segítségnyújtás Google, Facebook kampányok tervezéséhez és megvalósításához
  • Egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése a csapat munkájának támogatására (leginkább Excel táblában)

Téged keresünk, amennyiben:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel még legalább 1 évig
  • Hetente minimum 25-30 órát tudsz vállalni
  • Jól mozogsz informatika, gazdaságinformatika vagy statisztika területen
  • Biztos Excel tudással rendelkezel, és nem ijedsz meg egy új függvény kipróbálásától
  • Analitikus szemléletűnek, elemző típusnak tartod magad
  • Legalább alapszinten tudsz programozni, vagy szeretnél ebben fejlődni
  • Munkádra igényes, precíz vagy
  • Képes vagy önállóan is dolgozni, nem csak csapatban

Előnynek számít:

  • Érdeklődés az online világ, valamint AI, Machine Learning, Big Data témák iránt
  • Google Ads ismerete
  • Google Analytics ismerete

Jó itt dolgozni, mert:

  • Mi vagyunk az ország legjobb médiaügynöksége (Recma, M+)
  • Bővítheted meglévő gyakorlati ismeretedet
  • Támogatjuk a fejlődésedet
  • Biztosítjuk a diplomamunkához szükséges háttéranyagokat
  • Egy lendületes csapat tagja lehetsz
  • Jól megközelíthető, modern irodában dolgozhatsz
  • A juttatásokat felsorolni is nehéz

Ha szeretnél Te is csapatunk tagja lenni, küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
IT / Informatika > Adatbázis adminisztrátor, Adatbázis elemző, Adatfeldolgozó szakember
Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing asszisztens, Marketing elemző, Médiaasszisztens, Online marketing
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Aktiválás időpontja 2019.02.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre