www.cvonline.hu

Portás

  • A hirdetés 159 napja lejárt

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként Békés megye egyik legnagyobb autóipari alkatrészt gyártó vállalata
Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Vagyonvédelmi osztályunk dinamikus csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Portás

Feladatok:

  • Védelmi feladatok ellátása
  • Autók/kamionok ellenőrzése be- és kiszállításkor
  • Kulcsnyilvántartás
  • Hídmérleg kezelése, nyilvántartása
  • Forgókapu ellenőrzés, távozási engedélye

Elvárásaink:

  • Vagyonőr/biztonsági őr szakképesítés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Innovatív munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés képzések által

Szakmai önéletrajzokat a megadott e-mail címre, vagy a Jelentkezés gombra kattintva várjuk.

Helyek Békés
Orosháza
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Biztonsági őr, vagyonőr, portás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre