Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Portás - vagyonőr

  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

AZONNALI BELÉPÉSSEL, 24-48-as beosztásba,

PORTÁS - VAGYONŐR

kollégát keresünk!

FŐBB FELADATAID:

  • Pesterzsébet XX. kerület, Attila utca 62 alatt lévő telephelyünk portaszolgálatának működtetése, ki és beléptetések
  • Teherautók kiadása, bevétele, aktuális esztétikai állapotuk fényképes dokumentálása
  • Nap végén a gépjárművezetők dokumentumainak beszkennelése, azok számítógépes hálózatra történő lementése
  • A telephelyünkre érkező látogatók, megfelelő személyekhez történő elirányítása
  • A kamerarendszerünk folyamatos figyelemmel kisérése
  • Telephelyünk éjszakai őrzése

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

  • Telephelyünkön nyugodt munkakörülmények között dolgozhatsz
  • Éjszakai kamerák is segítik a munkádat
  • Beosztásod 24-48-as rendszerben lesz, melyről a portavezetővel tudsz egyeztetni
  • Ezeket számodra egy stabil alapokon álló, több mint 24 éves múlttal rendelkező vállalat tudja biztosítani, amiért velünk a jövőképed, illetve a hosszú távú munkahelyed is biztosítottá tud válni

KINEK AJÁNLJUK EZT A LEHETŐSÉGET?

  • Megbízható személynek
  • Aki sportos annyira, hogy nem okoz neki gondot, ha a telephelyen belül sétálnia is kell időnként
  • Aki szeretne 24/48 órás munkarendben versenyképes jövedelemért dolgozni
  • Aki szeretne egy megbízható cég működésében tevékenyen is részt vállalni

MIT KÉRÜNK TŐLED?

  • Erkölcsi bizonyítványt
  • Jó kommunikációs készséget
  • Érvényes vagyonőri igazolványt
  • Határozott, de pozitív személyiséget
  • Számítógépek felhasználói szintű ismeretét
  • Minimum 2 év portaüzemeltetési, vagy biztonságtechnikai cégnél szerzett tapasztalatot

MUNKAVÉGZÉSED HELYE:

  • Budapest XX. kerület Attila utca 62.

Ha a leírásban magadra ismertél, és úgy érzed, a továbbiakban szívesen erősítenéd csapatunkat, úgy várjuk jelentkezésed.

Helyek XX. kerület
Budapest
Pest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika > Biztonsági felügyelő
Szakmunka / fizikai munka > Biztonsági őr, vagyonőr, portás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre