Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Portás - Recepciós

  • DunaPest Rezidenciák Társasházak
  • IX. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 19 napja lejárt

Portás - recepciós

munkatárs

IX. kerületi Társasház portás- recepciós munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • Lakói panaszkezelés
  • Terület ellenőrzése
  • Telefonhívások kezelése
  • Vendégek fogadása, eligazítása
  • Beérkező küldemények, csomagok átvétele
  • A munkakörhöz tartozó egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Alapszintű számítógépes ismeret
  • Önállóság, megbízhatóság,

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Egyéb nyelvi ismeret

Munkavézés helye, munkarend

  • Budapest, IX. kerület
  • havi 10 alkalom, azaz 240 óra
  • 24/48-as szolgálat , reggel  7:00-től másnap reggel 07:00-ig
  • egyenruha biztosítása
  • Fizetés : nettó 175.000 Ft -tól
  • teljesen bejelentett, társasházi alkalmazottként
  • fizetett szabadság, amit ténylegesen ki is adunk

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal várjuk!

Helyek IX. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Recepciós
Szakmunka / fizikai munka > Biztonsági őr, vagyonőr, portás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre